*** مهم ***

اطلاعیه تکمیلی سیزدهمین کنگره ایمونولوژی و آلرژی ایران - مهم

شرکت کنندگان گرامی در سیزدهمین کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی ایران - تبریز

احتراما،ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی سالی سرشار از موفقیت و شادکامی برای شما و خانواده محترم، به اطلاع می رساند با توجه به نزدیک شدن به زمان شروع کنگره و لزوم انجام هماهنگی های لازم جهت برگزاری بهینه و میزبانی مطلوبتر، لازم است تا آمار دقیق از شرکت کنندگان نهایی و همچنین خدمات درخواستی تهیه و در دسترس باشد، در این راستا تقاضا می شود در خصوص موارد زیر تا تاریخ 20 فروردین ماه اقدام نهایی مبذول فرمایید.

 

1- افرادی که متقاضی اسکان هستند لازم است در این خصوص با سرکار خانم مجیدی (شماره تماس 09902884794 ) در ساعات 9-20 تماس حاصل نموده و مراحل ثبت تقاضای خود را تکمیل و نهایی نمایند. اطلاعات تکمیلی را در منوی اسکان از صفحه اصلی سایت مطالعه فرمایید. ( به جهت محدود بودن ظرفیت اسکان اولویت با افرادی است که زودتر اقدام به رزرو و پرداخت هزینه نمایند.)

 

2- عزیزانی که ثبت نام اولیه نموده ولی اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام ننموده اند، لطفا تا تاریخ 20 فروردین ماه سال 95 نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام همایش اقدام نمایند تا هماهنگی و تدارکات مناسب از قبیل پذیرایی و تهیه پکیج های مروبوطه و... با آمادگی بیشتر صورت پذیرد.( پرداخت هزینه جهت شرکت در روزهای همایش (بدون ارسال مقاله) همانند فرستندگان مقاله الزامی میباشد )  برای پرداخت هزینه های همایش لطفا هنگام مراجعه به سایت از مرورگرهای Mozilla Firefox  ویا  Google Chrome استفاده نمایید.

 

3- شرکت کنندگانی که متقاضی شرکت در کارگاه های علمی برگزار شده می باشند تا 20 فروردین ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام در کارگاه درخواستی و پرداخت هزینه اقدام نمایند. به جهت محدودیت ظرفیت کارگاه ها اولویت با اشخاصی هست که زودتر هزینه مربوطه را واریز نموده اند.( جهت مشاهده لیست کارگاه ها، برنامه برگزاری و همچنین اطلاعات مدرسین و سایر اطلاعات تکمیلی به منوی برنامه کارگاه ها در صفحه اصلی سایت مراجعه و برای ثبت نام بعد از ورود به حساب کاربری از منوی بسته های خدماتی و کارگاه ها اقدام شود.)

 

4-برای جلوگیری از اشتباهات تایپی در صدور کارت ورود و گواهی های کنگره ، نام و نام خانوادگی (انگلیسی) و همچنین عنوان مقاله خویش را که در نامه پذیرش مقاله اعلام گردیده، بدقت کنترل نموده و در صورت وجود اشتباه تایپی و... در حساب کاربری خود در سایت کنگره ویرایش نمایید، زیرا که تمامی گواهی ها با آن مشخصصات صادر خواهند شد. در صورت وجود هرگونه سوال از طریق ایمیل با آقای دکتر جعفری تماس حاصل فرمایید.

Email: rezajaafary@yahoo.com

 

 

توجه:

به جهت محدودیت زمانی تا روز شروع کنگره و احتمال عدم مطالعه ایمیل ارسالی ، لطفا در صورت دسترسی به دوستانی که در این کنگره ثبت نام نموده و قصد شرکت دارند موارد ذکر شده را اطلاع رسانی فرمایید.

 

 

به امید دیدار و حضوری خاطره انگیز در تبریز

با سپاس

دبیرخانه کنگره